Integracja PayU z ShopifyZmiany w integracji PayU z Shopify

W związku ze zmianą warunków korzystania z aplikacji Shopify, od 1 stycznia 2021 jesteśmy zmuszeni zawiesić bezterminowo sprzedaż integracji PayU. Sytuacja jest przejściowa, prosimy o cierpliwość. Wspólnie z PayU pracujemy nad udostępnieniem nowego rozwiązania.

Otrzymaj powiadomienie, kiedy integracja będzie ponownie dostępna

Jeżeli jesteś zainteresowany integracją polskich płatności

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi opcjami w artykule: Porównanie polskich metod płatności na Shopify.

Uwaga: zaistniała sytuacja dotyczy wszystkich firm oferujących płatną integrację operatorów polskich płatności z Shopify. Prosimy uważać na nieuczciwe firmy! Ponieważ nie informują one o zaistniałej sytuacji na swoich stronach internetowych. Nadal oferują integrację, łamiąc przy tym warunki Shopify i narażając Państwa na straty.

Jeżeli jesteś posiadaczem naszej integracji

Możesz korzystać z niej bezpieczenie - zgodnie z otrzymaną przez nas gwarancją od Shopify. Szczegółowe informacje zostały przesłane na adresy e-mail właścicieli sklepów.

Wyższa konwersja

Według raportu „E-commerce w Polsce 2020” PayU to marka najczęściej wybierana przez polskich konsumentów.

Niższe prowizje

Shopify nie dolicza prowizji za zamówienia złożone za pośrednictwem naszej integracji. Od nas otrzymasz korzystniejsze stawki w PayU.

Płatności są księgowane automatycznie

W momencie zaksięgowania środków przez PayU – zamówienie automatycznie odznacza się jako opłacone w Shopify.

Możesz nam zaufać

 • Jesteśmy oficjalnym partnerem PayU

  W ramach współpracy z PayU oferujemy naszym klientom niższe, stałe prowizje: 1.69% + 0 zł zamiast 2.5% + 30 gr oraz aktywację za 5 zamiast 199 zł.

 • Sprawdzone rozwiązania

  Byliśmy pierwsi na rynku – oferujemy integracje płatności już od 2018 roku. Mamy największe doświadczenie – setki usatysfakcjonowanych klientów, takze tych najbardziej wymagających i największych, działających na Shopify Plus. Proponowane przez nas rozwiązania są sprawdzone i w pełni intuicyjne.

Ikony metod płatności dostępne tylko dla sklepów na planie Shopify Plus

Dzięki naszej integracji możesz więcej

 • Zaprojektowana pod kątem konwersji

  Sposób działania integracji został starannie przygotowany na bazie doświadczeń największych polskich sklepów działających na Shopify.

 • Możliwość ponowienia płatności

  Jeżeli klient przerwie transakcję, może ją w każdej chwili ponowić, bez ponownego składania zamówienia czy interwencji biura obsługi klienta.

 • Także dla sklepów zagranicznych

  Możesz akceptować zagraniczne metody płatności takie jak: iDEAL, Sofort (Klarna), GiroPay, Bancontact, SEPA Direct Debit i karty płatnicze za pośrednictwem PayU. Proces płatności może przebiegać w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, czeskim, niderlandzkim oraz szwedzkim.

Opinie klientów

★★★★★

Gdyby nie integracja PayU od Tale Commerce, nie przenieślibyśmy naszego sklepu na Shopify Plus! Działa bezbłędnie, a klienci mają możliwość łatwego ponowienia płatności!

PiotrNoski Noski
★★★★★

Shopify to świetna platforma ale oferta natywnych procesorów płatności na rynek PL jest raczej średnia. Ten problem rozwiązała firma Tale Commerce. To oni byli odpowiedzialni za przeprowadzenie integracji systemu płatności w kilku naszych sklepach. Wszystko działa tak jak powinno. Sama integracja przebiegała bezproblemowo. Obsługa klienta po stronie Tale Commerce jest doskonała. Jeśli zastanawiasz się nad integracją systemu płatności do swojego sklepu Shopify prawdopodobnie nikt nie wykona tego lepiej, szybciej i taniej niż Tale Commerce.

KrystianAGELXR
★★★★★

Płatności działają niezawodnie. Automatycznie księgują się wpłaty już ponad 6 miesięcy bez błędów.

Zbigniew LasockiIntenson
★★★★★

Profesjonalnie, szybko, stabilnie. Bardzo korzystna prowizja. Na tą chwilę najlepsza opcja płatności na polskiej scenie Shopify.

PawełPhoneo
★★★★★

Dziękuje, wszystko działa bez problemów.

M. Niemoczyński303 AVENUE

Zaufali nam

© 2022 Tale Commerce, Wszelkie prawa zastrzeżone.