Integracja Przelewy24 z Shopify

Włącz Przelewy24 i zwiększ konwersję w Twoim sklepie na Shopify

Integracja Przelewy24 jest już dostępna. Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z naszej specjalnej oferty - niższej, stałej prowizji w wysokości 1.5% zamiast standardowej 1.9%. Kliknij poniższy przycisk, aby się zarejestrować.

Często zadawane pytania

Mam już konto Przelewy24, czy mogę skorzystać z oferty 1.5%?

Skontaktuj się z nami na adres email kontakt@talecommerce.pl, w wiadomości załączając adres URL sklepu, NIP, numer konta Przelewy24 oraz informację czy to konto przetwarzało płatności w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Czym różni się nowa oficjalna integracja od nieoficjalnych rozwiązań?

Oficjalna integracja ściśle integruje się z platformą Shopify, co zapewnia bezproblemowe działanie. Płatność następuje przed złożeniem zamówienia (a nie po), a konwersje są poprawnie zliczane. Możliwe jest też wykonywanie zwrotów z panelu Shopify jak i korzystanie z aplikacji do upselli. Minusem jest opłata od bramek zewnętrznych, którą pobiera Shopify.

Z jakimi kosztami wiąże się korzystanie z integracji Przelewy24?

Sama integracja jest bezpłatna, jednak Shopify pobiera opłatę od bramek zewnętrznych w wysokości zależnej od planu: 0.15% Shopify Plus, 0.5% Advanced Shopify, 1% Shopify, 2% Basic Shopify. Do tego należy doliczyć prowizję Przelewy24.

Czy do integracji Przelewy24 potrzebuję specjalistycznej wiedzy lub pomocy programisty?

Nie! Integracja Przelewy24 jest prosta i zajmuje mniej niż 5 minut. Instrukcja integracji widoczna jest po zainstalowaniu aplikacji Przelewy24.

Shopify Partners

© 2023 Tale Commerce, Wszelkie prawa zastrzeżone.